rzeczoznawca Mosina

Kontakt

Realizujemy wyceny nieruchomości typowych tj. lokale mieszkalne, domy jednorodzinne, siedliska i budynki rolnicze, ale także te bardziej skomplikowane tj. hale produkcyjno-magazynowe (istniejące i w budowie), hotele (istniejące i w budowie), parki i galerie handlowe (istniejące i w budowie), parki rozrywki, terminale kolejowe, kompleksy budynków mieszkalnych wielorodzinnych (istniejących i w budowie), stacje paliw i wiele innych.

Dzięki zaangażowaniu wykonujemy operaty szacunkowe na wysokim poziomie, tym samym zapewniając spełnienie Państwa potrzeb.

Jako rzeczoznawcy majątkowy, wyceny nieruchomości realizujemy terminowo i zgodnie z planem.

W zakresie nieruchomości komercyjnych swoim zasięgiem obejmujemy teren całej Polski, natomiast dla nieruchomości mieszkaniowych, typowych, działamy na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego – najczęściej dla klientów z miast: Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Swarzędz, Mosina, Kórnik, Komorniki, Stęszew i okolic.
Wyceniamy nieruchomości do kredytu (współpracujemy ze wszystkimi bankami), do sprzedaży, do rozliczeń, dla potrzeb skarbowo – podatkowych i wiele innych.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/06/2024

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB