CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH

Cena: 3000.00 Zamość

Kontakt

Witam !
Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży rolniczej, zajmującą się exportem części z Anglii.
W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór części do maszyn rolniczych, budowlanych, leśnych i przemysłowych takie jak: silniki, kompletne mosty, zwrotnice, zwolnice, dyferencjały, skrzynie biegów, przekładnie, pompy, półosie, mechanizmy różnicowe, hamulce, zmienniki i wiele innych.
Używane części do różnych ładowarek kołowych, teleskopowych, koparek, koparko-ładowarek, maszyn leśnych i przemysłowych: JCB, MANITOU, MATBRO, SANDERSON, DANA SPICER, CARRARO, CLARK-HURTH, ZF, NEW HOLLAND, CLAAS, DEUTZ-FAHR, DIECI, CASE, CATERPILLER, BOB-CAT, MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE, KRAMER, SHAFFER, WAIDEMANN, TEREX, MERLO i wiele INNYCH.
Oferujemy szeroką gamę używanych silników i części do różnych dużych i małych modeli: Perkins, Deutz, JCB, Cummins, Ford, CAT, IVECO, różnych Japońskich, Nissan, ISUZU, Kubota, Yanmar i wiele innych.
Nasze części są wymontowane tylko z maszyn z Exportu z Anglii.
Nie posiadamy części elektrycznych, lamp, wyposażenia kabin, plastików itp. Tylko części Mechaniczne!!!
Możliwość wysyłki kurierem!!
Zapraszamy do odwiedzenia Naszej firmy osobiście, rozmowę z handlowcami, którzy z chęcią pomogą a także oprowadzą po firmie aby pokazać różnorodność asortymentu który mamy i zaprowadzony na placu porządek !
Poszukujemy do Współpracy Serwisy, Rolników, Mechaników, Firmy Budowlane, Usługowe.
W celu uzyskania szybkiej odpowiedzi prosimy o przesłanie wiadomości na WhatsApp lub MMS ze zdjęciami części, modelem maszyny i jak jest możliwe tabliczki znamionowej części, ponieważ posiadamy bardzo dużo części i podzespołów do różnych maszyn, gdzie często nie ma z nimi ogłoszeń, a Nam zdecydowanie ułatwi to pracę.
W celu uzyskania informacji na temat dostępności części prosimy o kontakt :
kontakt tel. : 500-100-581 Paweł Lokalizacja: Brzozowo Wielkie 3, 06-408 Krasne
Powiat Przasnysz, Woj. Mazowieckie
Czynne: pn-pt 8.00 – 16.00
sob 8.00 – 12.00

‌ Zamość ›› 3, Brzozowo Wielkie, gmina Krasne, powiat przasnyski, województwo mazowieckie, 06-408, Polska

Data dodania: 16/04/2024

CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH CZĘŚCI DO MASZYN ZACHODNICH ROLNICZYCH, BUDOWLANYCH, LEŚNYCH I PRZEMYSŁOWCYH

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB